Prechod na navigáciu Hlavné menu
Astro Relax - terapie, kurzy, práca s energiou

Regresná terapia


  Duša je schopná zapamätať si udalosti, ktoré nás v životoch prežitých v minulosti formovali, priviedli nás do súčasnosti a spôsobujú nám niekedy pocity viny, strach zo smrti, traumatizujúce pocity, fóbie a iné, niekedy nedefinovateľné vnútorné napätia, ktoré sa prejavujú v rovnakých, alebo podobných situáciách.

 Sú to väzby, neviditeľné putá, ktoré nás vo vedomom stave držia, zväzujú a nevieme analyzovať ich príčinu a ani sa ich bez pochopenia ich podstaty zbaviť. V podvedomí sa ukladajú všetky zážitky, podvedomie je skladišťom rôznych stavov, nedoriešených emocionálnych pnutí. Akýkoľvek stav, podobný tomu prežitému, aktivuje starý pocit, dávno zakorenený vo vnútorných neviditeľných hladinách a traumatizuje bez toho, aby sme pochopili, prečo sa tak deje.

 Regresná terapia bez použitia hypnózy je jedna z možností, ako nazrieť do tohto skladišťa, prežiť na vedomej úrovni návrat do situácie, ktorá spôsobuje terajšiu traumu, ochorenie, pocit nedokonalosti, strach, fóbiu, alebo akýkoľvek ďalší stav, ktorý teraz a dnes znepríjemňuje každodenný život. Pomocou tejto terapie človek sám analyzuje svoj stav, pochopí chovanie svojho tela na fyzickej i psychickej úrovni.

 Pri prežití pocitov uložených kdesi hlboko sa podnet spôsobujúci aktiváciu vymaže, odchádza, uvoľňuje sa a s tým sa uvoľňuje i traumatizujúci stav človeka.
 

 Autorom metódy regresnej terapie bez použitia hypnózy je B. Jameison (USA). Jeho metódu v Európe rozšíril J.E. Sigdell (Švajčiarsko).

 Terapia prebieha v pokojnom prostredí vo vedomom stave. Klient prežíva udalosti svojich minulých životov ako vedomý sen. Nechá sa viesť svojim vyšším ja a stretáva sa so svojim pomocníkom – časťou svojho podvedomia, ktorého pamäť je kronikou všetkých životov. Klient prežíva uvoľnenie, očistenie, zbavuje sa starých nepotrebných pút a predovšetkým pochopí, čo bolo príčinou jeho terajšieho problému. Terapia trvá 3 – 5 hodín. Často stačí jedno sedenie na odstránenie problému. Život však stále prináša nové aktívne podnety, ktoré vyvolávajú znova to nepoznané z minulosti, alebo i z času prenatálneho vývoja a tak sa v prípade potreby môže terapia opakovať.

 Táto terapeutická technika sa od roku 1968 osvedčila pri návratoch do minulých životov u viac ako 50 tisíc klientov a skúsenosti ukazujú, že, na rozdiel od terapie s použitím hypnózy, je skutočne bezpečná.

objednávky na e-mail: lingua@astro-relax.sk


 

webygroup

dnes je: 22.10.2019

meniny má: Sergej

podrobný kalendár


upresniť

435353

Úvodná stránka