Prechod na navigáciu Hlavné menu
Astro Relax - terapie, kurzy, práca s energiou

REIKI

reikiREIKI – cesta lásky a harmónie.

REIKI – možnosť pomáhať sebe i iným.
REIKI – harmónia tela a ducha.

Reiki je stará terapeutická metóda prikladania rúk, ktorá pomáha zharmonizovať fyzické telo človeka a zároveň napĺňa nervovú sústavu dostatočným množstvom energie. Vo východných krajinách sa používa už niekoľko tisícročí. K nám sa dostala prostredníctvom učenia japonského mnícha a kňaza dr. Mikao Usuiho.

Podstatou je naučiť sa pochopiť energetický systém, ktorý pracuje s každým fyzickým telom a vďaka tomu pochopiť súvislosti medzi fyzickým telom, energetickými telami a energetickými centrami, dokázať nastoliť stav celkového ozdravenia organizmu, stav kľudu, uvoľnenia a dobrého pocitu zo života.

Reiki otvára možnosť prežiť svoj život bez stresu, s nadhľadom a učí riešiť problémy každodenného života pokojne. Práca s energiou reiki je práca so životodárnou liečivou energiou, silou, ktorá za každých okolností pomáha všetkým živým bytostiam, ochraňuje ich a udržuje v dobrej kondícii.

REIKI 1. stupeň prináša základné poznatky o toku energií a zákonitostiach fungovania fyzického tela a psychiky v nadväznosti na správne udržovaný systém energetických centier a energetických tiel. Učivo prvého stupňa umožňuje pracovať s reiki energiou v každodennom živote a odovzdávať ju sebe a iným.
Cena kurzu: 50 €

REIKI 2. stupeň prináša naladenie na vyššie vibrácie energie reiki. Napomáha hlbšiemu pochopeniu samého seba. Absolvent dostáva naladenie na kľúče, ktoré umožňujú liečivé pôsobenie na diaľku a špecifické techniky liečenia problémov fyzického tela a problémov psychiky, možnosť práce s programovaním drahých kameňov.
Cena kurzu: 86 €

REIKI 3. stupeň je stupeň majstrovský. Predpokladá správne pochopenie práce s reiki energiou. Zvyšujú sa možnosti ošetrenia, absolvent dostáva maximálnu silu použitia reiki energie prostredníctvom naladenia na majstrovský symbol.
Cena kurzu: 298 €

Na základe skúsenosti a dlhotrvajúcej práce s reiki môže absolvent dostať zasvätenie za reiki učiteľa, predpokladom je zodpovednosť za filozofiu reiki a osobný pohovor.

Cena učiteľského oprávnenia 829 €

 


 

webygroup

dnes je: 22.10.2019

meniny má: Sergej

podrobný kalendár


upresniť

435344

Úvodná stránka